Operasyonel Lojistik Hizmetleri

 ›   ›  Operasyonel Lojistik Hizmetleri

Operasyonel Lojistik Hizmetleri

Filo araç kiralama sistemimiz şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet yelpazesine sahiptir. Araç sayısı ve türünde sınır tanımayan firmamız, şirketlerin ihtiyacını karşılayacak olan araçları uzmanlarımızca tespit ederek hizmetinize sunmakta.

Geliştirdiğimiz ve müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz Operasyonel Lojistik Hizmetleri; günlük yoğun lojistik operasyonu bulunan firmalara destek sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Bu hizmet sayesinde; müşterilerimizi personel, araç, yakıt, kasko, trafik sigortası, bakım, lastik v.b. Maliyetlerden kurtarıyor ve bu giderlerin tümünü üstümüze alıyoruz.

Tam zamanlı olarak müşterilerimizin hizmetinde çalışan ekibimiz, %100 uyumlulukla görevlerini müşterilerimizin operasyonları doğrultusunda eksiksiz olarak yerine getirmektedirler.

Firmamız öğrenci ve personel taşımacılığı alanında hizmet sunmak amacıyla AKTOPRAK TURİZM adı altında faaliyetine başlamıştır.Kuruluş amacımız; sektörümüze yeni bir anlayış getirerek uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

Detaylı bilgi

Bize Ulaşın

İstasyon Mah. Mithat Paşa Cad. Turhan İş Merkezi No:3/M Kartepe/Kocaeli

bilgi@aktoprakturizm.com

262 330 00 42