Personel Taşımacılığı

 ›   ›  Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Aktoprak Turizm olarak şirket personel ulaşımını güven içerisinde, düzenli olarak yapacağımızı taahhüt ederiz. Bünyemizdeki araçlarımızda eğitimli personeller görev almakta, kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedirler. Araçlarımız marka ve model olarak standarlara uygun özelliklerde olup donanımlı, konforlu ve klimalıdır. Araçlarımızın periyodik bakımları ise düzenli olarak yapılmaktadır. Personel taşımacılığında en önemli hususlardan biri yasal yükümlülüğe uymaktır. Kanun ve yönetmeliklerdeki güncel değişiklikler operasyon birimlerimizce sürekli takip edilerek ilgili yasal mevzuatların gerektirdiği tüm tedbirler alınmaktadır.

Güvenlik

Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli yapılmaktadır. Ayrıca taşıdığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ve Çatı Sigortası ile güvence altındadır.

Firmamız öğrenci ve personel taşımacılığı alanında hizmet sunmak amacıyla AKTOPRAK TURİZM adı altında faaliyetine başlamıştır.Kuruluş amacımız; sektörümüze yeni bir anlayış getirerek uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

Detaylı bilgi

Bize Ulaşın

İstasyon Mah. Mithat Paşa Cad. Turhan İş Merkezi No:3/M Kartepe/Kocaeli

bilgi@aktoprakturizm.com

262 330 00 42